Splatnost faktury za objednávku je 7 dní

O mně

 Jsem mamina 4dětí ve věku skoro 17, 13, 2 roky  a čerstvé miminko 1 měsíc.

O látkových plenkách jsem poprvé slyšela a vyzkoušela je v roce 2010. Do látkování jsem se plně vrhla až v roce 2020, když se narodila dcerka, a dá se říci, že jsem se zamilovala. Dokonce jsem si i pár plenek zkusila ušít sama. Pak jsem se vrhla na šití leginek, tepláčků, mikinek a čepiček pro malou a přidala jsem i nějaké dospělácké kousky.

Když jsem zahlédla, že autorka plenek PUK® hledá někoho, kdo by se jich ujal a vdechl jim znovu život, protože její šití se začalo ubírat jiným směrem, neváhala jsem a oslovila ji. Slovo dalo slovo a z několika zájemců, jsem šťastně vyšla jako nový výrobce, který jim dá lásku, péči a pozornost, jakou si zaslouží.

Vzhledem k tomu, že jsem maminka hokejisty, kterého vozíme na tréninky do vedlejšího města a 2 malých princezen, které vyžadují hodně pozornosti a především je celá výroba plenky  jen na mně, je množství plenek omezené. Do budoucna samozřejmě počítám s tím, že se výrobní kapacita navýší.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení