PPL - výdejní místo pište do poznámky k objednávce

O mně

 Jsem mamka 4 děti narozených  9/2005, 1/2009, 2/2020 a 4/2022.

O látkových plenkách jsem poprvé slyšela a vyzkoušela je v roce 2010. Do látkování jsem se plně vrhla až v roce 2020, když se narodila dcerka, a dá se říci, že jsem se zamilovala. Dokonce jsem si i pár plenek zkusila ušít sama. Pak jsem se vrhla na šití leginek, tepláčků, mikinek a čepiček pro malou a přidala jsem i nějaké dospělácké kousky.

Když jsem zahlédla, že autorka plenek PUK® hledá někoho, kdo by se jich ujal a vdechl jim znovu život, protože její šití se začalo ubírat jiným směrem, neváhala jsem a oslovila ji. Slovo dalo slovo a z několika zájemců, jsem šťastně vyšla jako nový výrobce, který jim dá lásku, péči a pozornost, jakou si zaslouží. Přineslo mi to zkušenost. Výrobu PUK jsem ukončila k 31.8., protože pronájem licence se prodejem, bohužel, nezaplatil. 

Nicméně, pokračuji dál a šiji především rostoucí tepláčky a leginky.

 

Látkové plenky se vzdát nechci, takže ke konci roku 2022 chci začít prodávat plenku, která bude vycházet z té, co jsem ušila kdysi pro Marušku,  a bude samozřejmě obohacena o nové poznatky, vlastní zkusenosti a nároky, které maminky na plenky  mají. 

Zpět do obchodu